Dowiedz się, które zabiegi są najchętniej wybierane!

Brak komentarzy brak ocen

Panie z troską dbają o swoje twarze oraz ciała i to jest bardzo dobra wiadomość. Pragną mieć gładką, miękką skórę, wyprofilowane brwi i świeżą cerę. Czy wiesz, jakie są trendy w kosmetologii i które zabiegi są najchętniej wybierane? My odpowiadamy! Tak więc najchętniej wybieranymi zabiegami są mezoterapia igłowa, karboksyterapia i masaże, do których możemy zaliczyć te odprężające, zdrowotne i tradycyjne!

Masaż — super trendy w zabiegach!

Masaż to rzeczywisty relaks dla zmęczonego ciała oraz zmysłów. Daje szanse na powrót do lepszej dyspozycji i pozwala zapomnieć, chociażby na krótki czas o trudach dnia codziennego – uspokaja i równocześnie skłania do działania. W wyspecjalizowanych studiach kosmetycznych, nie licząc masaży uspokajających i tradycyjnych, można znaleźć także propozycję masaży kuracyjnych lub realizowanych przy użyciu gorących kamieni. Wykorzystuje się także masaże, których celem jest ujędrnienie konkretnych części ciała.

Karboksyterapia – zabieg, który ulecza ciało!

Karboksyterapia to zabieg pielęgnacyjny, który pozwala ujędrnić wybraną część ciała np. łydki i zminimalizować niechciany przez wszystkich cellulit. Zabieg polega na tym, że pod skórę wprowadzany jest dwutlenek węgla, który kolejno jest jednakowo rozprowadzany na wybranym obszarze. Pod jego wpływem tkanki ulegają natlenieniu, w następstwie zaczyna się proces regeneracyjny skóry. Niedoskonałości nagromadzone w tkance zostają wydalone, a wygląd skóry w widoczny sposób ulega odmłodzeniu.

Mezoterapia igłowa – zabieg dający rewelacyjne efekty!

U kobiet dojrzałych oznaki upływającego czasu i stresu osadzającego się w twarzy są wyraźnie widoczne. Wśród zabiegów, jednym z najchętniej wybieranych jest mezoterapia igłowa. Pozwala ona zregenerować skórę twarzy, odżywić ją i odmłodzić o kilka lat. Polega na wstrzyknięciu poprzez igły składników odżywczych, które się rozchodzą po twarzy. Istotne jest to, że okresowo trzeba powtarzać czynność, aby efekty się utrzymały.

Oceń artykuł
Komentarze
Wszystkich:0

Brak komentarzy

Dodaj komentarz